Кошик
2 відгуки
Гарячі ціни на міні агро техніку в Рівненській області!Обережно!!!
+380
67
374-56-99
+380
50
374-56-99
УкраїнаРівненська областьРівневул. Київська, буд.92-Ж33027
РівнеАгроТех - трактори та навісне обладнання
Оставить отзыв
Японські мінітрактори MITSUBISHI MT-180D на площадці у м.Рівне

Японські мінітрактори MITSUBISHI MT-180D на площадці у м.Рівне

Японські мінітрактори MITSUBISHI MT-180D на площадці у м.Рівне

Японські мінітрактори MITSUBISHI MT-180D на площадці у м.Рівне

Багатофункціональний, надійний, економічний, маневрений мінітрактор – саме так можливо декількома словами описати Mitsubishi MT-180D.

Трактори моделі MT-180D  протягом 15 років виготовлялись виключно на заводі в Японії. І лише декілька років тому завод повністю перемістив лінію складання тракторів Mitsubishi MT-180D на Індійський завод Mitsubishi-Shakti. Японський завод розмістив свої виробничі потужності в Індії з метою зниження виробничик витрат на виробництво мінітехніки. Це дозволило запропонувати кінцевому споживачеві дуже привабливу ціну та зберегти оригінальну японську надійність трактора.

Мінітрактори Mitsubishi MT-180D складаються на повністю автоматизованій лінії, що дозволяє контролювати якість на усіх етапах виробництва.

Двигун мінітрактору обовязково проходить перевірку перед встановленням на трактор, а трансміссія трактору розрахована на трактори потужністю до 25 к.с.

Трактор Mitsubishi MT-180D комплектується 3-х циліндровим дизельним двигуном, потужністю 18 к.с., з водяним охолодженням.

Запуск трактору відбувається за допомогою електростартера.

Якісна галогенна оптика дозволяє використовувати мінітрактор навіть у нічний час.

Трансмісія трактору Mitsubishi несинхронізована механічна з 3-мя передачами вперед та 1-ю назад, КПП має два діапазони (LOW + HIGH), що дозволяє виконувати усі види сільськогосподарських робіт з необхідною швидкістю.

Підключаємий повний привід та можливість блокування заднього диференціалу дозволяє використовувати трактор за будь-яких умов та на усіх типах грунтів та покриттів.

Широка зона оператора трактора та широкий діапазон регулювання сидіння дозволяють комфортно керувати мінітрактором людині будь-якої комплекції.

Максимальна швидкість трактора в 15 км/год дозволяє використовувати трактор в транспортуванні вантажів за допомогою причепу.

Компанія РівнеАгроТех має ексклюзивне право продажу та обслуговування мінітракторів Mitsubishi MT-180D по всій території Західної України. Нашим клієнтам ми пропонуємо придбати якісну японську техніку з гарантією, а також надаємо усім покупцям Mitsubishi MT-180D гарантійну та післягарантійну підтримку протягом усього періоду використання трактору.

Власний склад запасних частин до мінітракторів у м.Рівне дозволяє нам в короткі терміни виконувати ремонт мінітракторів. А підготовка та досвід фахівців сервісу РівнеАгроТех дозволяє виконувати ремонт будь-якої складності не тільки в умов власної сервісної станції, а і безпосередньо на території клієнта.

Група компаній "ЗахідАгроТех" - офіційний представник заводів-виробників мінітракторів в Україні