Кошик
2 відгуки
Гарячі ціни на міні агро техніку в Рівненській області!Обережно!!!
+380
67
374-56-99
+380
50
374-56-99
УкраїнаРівненська областьРівневул. Київська, буд.92-Ж33027
РівнеАгроТех - трактори та навісне обладнання
Залишити відгук
Про нас

Про нас

Який технічний засіб приходить першим на думку, коли ми говоримо про фермерство та сільське господарство? Вірно, це трактор! Надійна машина, яка згодиться для різноманітних задач, що постійно виникають у власному господарстві. Компанія «РівнеАгроТех» займається постачанням та реалізацією тракторів різних видів та комплектуючих до них за найнижчими цінами в Рівненській області. Наші клієнти – це звичайні фермери, сільськогосподарські підприємства малого, середнього та великого розміру, колгоспи. З нами вигідно та надійно співпрацювати. Завітайте до нашого офісу у місті Рівне та переконайтесь в цьому самі.

 

Якісні трактори та навісне обладнання

 

Асортимент продукції компанії «РівнеАгроТех» включає в себе:

 • генератори;

 • мототрактори «Булат»;

 • мінітрактори;

 • причіпне обладнання.

В нас ви знайдете великий вибір мінітракторів з Південної Кореї та Китаю. Це недорогі, але потужні машини, що прослужать не один сезон у вашому господарстві. На все обладнання компанія «РівнеАгроТех» надає гарантію, рекомендовану заводами-виробниками. Ми впевнені у високій якості продукції, що пропонуємо на сайті, бо вже не перший рік співпрацюємо з цими виробничими компаніями і постачаємо їхню техніку в Україну.

 

Китайські мінітрактори

 

«РівнеАгроТех» є ексклюзивним дилером китайських мінітракторів в своєму регіоні. Українські фермери сьогодні починають по-іншому дивитися на техніку з Китаю, позитивно оцінюючи її вдале поєднання привабливої ціни та доброї якості, непоганого зовнішнього виду та зручності експлуатації. Китайський мінітрактор багато в чому вже не поступається своїм великим українським «братам», він здатен виконувати безліч функцій:

 • збирати врожай;

 • орати, косити та культивувати;

 • перевозити важкі вантажі;

 • робити інші фермерські справи.

Така багатофункціональність обумовлена великою кількістю додаткового навісного обладнання, що розширює можливості техніки. Спеціальне обладнання з універсальною системою кріплення підходить до різних моделей тракторів, що дозволяє вам зекономити на комплектуючих під час придбання нового пристрою. Серед навісного обладнання можна виділити:

 • плуги;

 • копалки;

 • культиватори;

 • косарки;

 • причепи;

 • фрези та інше.

Замовляючи китайський мінітрактор в компанії «РівнеАгроТех», ви отримуєте оригінальну техніку від виробника за мінімальними цінами. На трактори з Китаю гарантійний термін сягає один рік. Але ми впевнені, що при правильному використанні вони прослужать у вас набагато довше.

 

«РівнеАгроТех» – надійний партнер українського фермера

 

Крім постачання якісних і недорогих тракторів з Азії та комплектуючих до них, ми також займаємося технічним обслуговуванням сільськогосподарських засобів. В нас є сервісна бригада, що готова в коротший термін виконати ремонтні роботи будь-якої складності та полагодити обладнання. Ми розуміємо, як може вплинути вихід з ладу трактора під час збору врожаю, тому виконуємо всі роботи максимально професійно та швидко.

Компанія «РівнеАгроТех» робить великий акцент на зручності свого сервісу. Ми доставляємо замовлення власним транспортом – ви можете не турбуватися про стан техніки, яку до вас привезуть. До того ж, доставка абсолютно безкоштовна. Ви сплачуєте лише за трактор і після того, як отримаєте його та впевнитись у працездатності. Жодних ризиків та незручностей.

Щоб придбати в нас трактор чи навісне обладнання, оформіть заявку на сайті та узгодьте умови замовлення в телефонному режимі. І ми зробимо все, щоб ви отримали техніку якомога швидше. З нами зручно!