Кошик
2 відгуки
Гарячі ціни на міні агро техніку в Рівненській області!Обережно!!!
+380
67
374-56-99
+380
50
374-56-99
УкраїнаРівненська областьРівневул. Київська, буд.92-Ж33027
РівнеАгроТех - трактори та навісне обладнання
Оставить отзыв
Виробники

Мінітрактори Булат

Мінітрактори «Булат» – одні з найбільш затребуваних машин, які характеризуються довговічністю та швидкою окупністю. Така сільськогосподарська техніка є практичною в користуванні, чудово підходить для обробки ґрунту, посіву різноманітних культур, збирання врожаю, транспортування вантажів, чищення і прибирання територій. Універсальність мінітракторів «Булат» забезпечується можливістю адаптації конструкції до різних видів навісного обладнання.

 

Особливості колісних мінітракторів «Булат»

 

Моделі колісних мінітракторів «Булат», які представлені у нас, є ергономічними та маневреними, що надзвичайно важливо для роботи на невеликих земельних ділянках з різною складністю ландшафту. Така сільськогосподарська техніка прекрасно пристосована до всіх типів ґрунту і здатна безперебійно працювати навіть при несприятливих погодних умовах. Низька вартість та високі показники забезпечили неабияку популярність колісних мінітракторів «Булат» серед власників фермерських господарств та садів.

 

Надійні мінітрактори з гідропідсилювачем керма

 

Ми пропонуємо широкий модельний ряд мінітракторів, що оснащені гідропідсилювачем руля. Таке функціональне рішення значно спрощує управління транспортним засобом. Гідропідсилювач руля дозволяє керувати потужною технікою з комфортом та без особливих зусиль.