Кошик
2 відгуки
Гарячі ціни на міні агро техніку в Рівненській області!Обережно!!!
+380
67
374-56-99
+380
50
374-56-99
УкраїнаРівненська областьРівневул. Київська, буд.92-Ж33027
РівнеАгроТех - трактори та навісне обладнання
Оставить отзыв
Виробники

Мінітрактори Mitsubishi

Мінітрактори Mitsubishi – це високонадійна та перевірена часом сільськогосподарська техніка. Широко відомий японський виробник вже протягом багатьох десятиліть вважається лідером світового машинобудування. Завдяки постійному конструкторському вдосконаленню та впровадженню інноваційних технологій, мінітрактори Mitsubishi вважаються еталоном універсальності та довговічності.

 

Колісні мінітрактори Mitsubishi з повним приводом

 

Колісні мінітрактори Mitsubishi з повним приводом – це найоптимальніший вибір для сільських господарств будь-якого рівня. Моделі виготовлені з високоякісних матеріалів, прості в експлуатації та обслуговуванні. Невеликі габарити та потужний дизельний двигун забезпечують високу маневреність трактора та можливість використання як на міських дорогах, так і за умов бездоріжжя. Мінітрактори оснащені повним приводом та гідравлічною системою для навісного обладнання, що дозволяє якісно виконувати більшість сільськогосподарських та комунальних робіт.

 

Високоякісні колісні мінітрактори Mitsubishi

 

Всі моделі колісних мінітракторів Mitsubishi володіють високими технічними характеристиками та відмінними показниками надійності та зносостійкості. Низький розхід палива та широкий спектр виконуваних робіт забезпечили високу популярність техніки Mitsubishi.