Кошик
2 відгуки
Гарячі ціни на міні агро техніку в Рівненській області!Обережно!!!
+380
67
374-56-99
+380
50
374-56-99
УкраїнаРівненська областьРівневул. Київська, буд.92-Ж33027
РівнеАгроТех - трактори та навісне обладнання
Оставить отзыв
Виробники

Мінітрактори Xingtai

Колісні мінітрактори Xingtai – малогабаритні та надійні трактори для сільськогосподарських робіт. Така техніка завоювала не лише ринок Китаю, але й стала всесвітньо відомим брендом, що пропонує якісні моделі мінітракторів за доступною ціною. Всі машини проходять суворий контроль якості та отримали міжнародну сертифікацію. Ми пропонуємо найбільш популярні моделі колісних мінітракторів Xingtai, що стануть незамінними помічниками для роботи на земельній ділянці.

 

Переваги колісних мінітракторів Xingtai

 

Колісні мінітрактори Xingtai зручні в керуванні та прекрасно уніфіковані з більшістю допоміжного обладнання для саджання, збирання врожаю та обробки землі. Трактори є багатофункціональними і поєднують у собі чудову ремонтопридатність та простоту конструкції. Компанія Xingtai є постачальником не лише готової сільськогосподарської техніки, але також різноманітних запчастин для ремонту.

 

Сільськогосподарська техніка з Китаю

 

Сьогодні Китай є лідером за продажами сільськогосподарської техніки в світі. Незважаючи на сумнівну репутацію більшості китайських виробів, саме мінітрактори Xingtai чудово зарекомендували себе як економні та високонадійні машини.