Кошик
2 відгуки
Гарячі ціни на міні агро техніку в Рівненській області!Обережно!!!
+380
67
374-56-99
+380
50
374-56-99
УкраїнаРівненська областьРівневул. Київська, буд.92-Ж33027
РівнеАгроТех - трактори та навісне обладнання
Оставить отзыв
Виробники

Мінітрактори Shifeng

Компанія Shifeng – одне з найбільш потужних китайських підприємств, що виготовляє та обслуговує обладнання для сільського господарства. Завдяки низькому рівню споживання палива та високій універсальності, мінітрактори Shifeng є чудовою технікою загального призначення. Такі машини прекрасно підійдуть як для особистого використання на земельній ділянці, так і для невеликих фермерських господарств.

 

Надійні мінітрактори Shifeng із дизельними двигунами

 

Ми пропонуємо мінітрактори Shifeng, що обладнані дизельним двигуном. Такі машини відзначаються достатньою потужністю та економічністю. Дизельний двигун із водяним охолодженням надійно працює навіть при найнижчих температурах.

 

Переваги мінітракторів Shifeng загального призначення

 

Мінітрактори Shifeng відрізняються низьким рівнем шуму, універсальністю, максимально спрощеною конструкцією. Чудова силова тяга дозволяє застосовувати їх для транспортування вантажів на бездоріжжі. Конструкція передбачає можливість використання широкого спектру навісного обладнання як для сільськогосподарських завдань, так і для очисних робіт в комунальному господарстві. Такі функціональні особливості роблять мінітрактори Shifeng найкращим вибором недорогої техніки для загального призначення.