Кошик
2 відгуки
Гарячі ціни на міні агро техніку в Рівненській області!Обережно!!!
+380
67
374-56-99
+380
50
374-56-99
УкраїнаРівненська областьРівневул. Київська, буд.92-Ж33027
РівнеАгроТех - трактори та навісне обладнання
Оставить отзыв
Виробники

Мінітрактори Branson

Мінітрактори Branson – це багатофункціональна техніка для виконання широкого спектру сільськогосподарських, будівельних та комунальних робіт. Можливість використання навісного обладнання різноманітного призначення та простота управління роблять такі машини універсальними та незамінними помічниками в господарстві.

 

Переваги мінітракторів Branson

 

Компактні та економічні мінітрактори Branson володіють відмінною шумо- та віброізоляцією, комфортні і зручні в експлуатації. Високі показники надійності та продуктивності забезпечують якісну та безперебійну роботу техніки за будь-яких умов. Наявність потужного 3-х циліндрового дизельного двигуна дозволяє використовувати мінітрактор для різноманітних цілей. Трактори Branson мають малий радіус розвороту, що забезпечує високу маневреність та зручність керування. Конструкція машин дозволяє оператору повністю контролювати виконання робіт навіть в зонах з обмеженою видимістю.

 

Надійні мінітрактори з 3-х циліндровим дизельним двигуном

 

У нас представлені найпопулярніші моделі мінітракторів Branson, що оснащені потужним 3-х циліндровим дизельним двигуном. Низький розхід палива та сучасне технічне оснащення забезпечують ефективне виконання робіт, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.