Кошик
2 відгуки
Гарячі ціни на міні агро техніку в Рівненській області!Обережно!!!
+380
67
374-56-99
+380
50
374-56-99
УкраїнаРівненська областьРівневул. Київська, буд.92-Ж33027
РівнеАгроТех - трактори та навісне обладнання
Оставить отзыв
Виробники

Генератори

Генератори використовуються як пересувні джерела електроенергії, а також як резервний ресурс живлення. Це малогабаритні моноблоки, які поєднують невелику вагу з високим виробництвом електричної потужності. Експлуатація генераторів не потребує будь-яких спеціальних навичок.

 

Однофазні бензинові генератори

 

Однофазні бензинові генератори завоювали прихильність покупців, насамперед, завдяки своїм високим технічним характеристикам, надійності та доступній вартості. Такі прилади характеризуються економічністю та зручністю в користуванні. Ми пропонуємо найбільш популярні моделі однофазних бензинових генераторів, які не створюють багато шуму і можуть використовуватись в приміщеннях та на вулиці при різному температурному режимі й вологості. Вони дозволяють використовувати різноманітні електроприлади за відсутності основного джерела енергії.

 

Якісні бензинові генератори з електричним стартером

 

Наші генератори оснащені електричним стартером, що дозволить легко і швидко їх запустити одним обертом ключа. Генератори з електричним стартером мають також і ручний старт, який може використовуватись як резервний.