Кошик
2 відгуки
Гарячі ціни на міні агро техніку в Рівненській області!Обережно!!!
+380
67
374-56-99
+380
50
374-56-99
УкраїнаРівненська областьРівневул. Київська, буд.92-Ж33027
РівнеАгроТех - трактори та навісне обладнання
Оставить отзыв

Мінітрактори Lovol

Мінітрактори Lovol. Мінітрактори Foton.

В Україні мінітрактори Lovol більш відомі як мінітрактор Foton або мінітрактор Europard. За декілька років після початку імпорту міні тракторів Фотон на територію України китайські мінітрактори Foton-Lovol змінили назву на міні трактори Європард або як іноді тоді називали ще Европард. За декілька років постачання трактори Фотон та трактори Європард отримали певну репутацію та стали знайомими українському споживачу. В 2016 році завод-виробник китайських тракторів Foton вирішив змінити свою дистрибуційну політику по країнам СНД і почав шукати надійних постачальників мінітракторів, які б змогли налагодити не тільки продажі мінітракторів Foton в Україні, а і надавати якісний сервіс та підтримувати у наявності запасні частини та витратні матеріали для планового технічного обслуговування китайських тракторів Фотон.

З січня 2017 роки офіційним дилером в Україні тракторів заводу Lovol Heavy Industry CO є група компаній ЗахідАгроТех.

Офіційним дилером з продажу та сервісному обслуговуванню мінітракторів Фотон, мінітракторів Ловоль, мінітракторів Європард (Европард) по Рівненській, Тернопільській та Хмельницькій областях стала наша компанія “РівнеАгроТех”.

Всі трактори, що офіційно імпортуватимуться в Україну отримають назву Lovol. Використання будь-якої іншої назви трактору виготовленого заводом Lovol Heavy Industry CO на території України заборонено.

Остерігайтесь підробок тракторів заводу Lovol Heavy Industry CO. Купуйте виключно трактори Lovol від офіційного імпортера в Україні. Не купуйте мінітрактори, що є підробками. Якість таких тракторів значно нижча, а ціна не виправдана.

Трактори Lovol стануть незамінними помічниками як в сільському господарстві так і в комунальному господарстві та на будівництві. Головною особливістю китайських міні тракторів Lovol Foton є габаритні розміри, якість та потужність тракторного шасі, високопродуктивність дизельних двигунів. Трактори Lovol-Foton мають можливість виконувати усі операції великогабаритною техніки тільки в менших маштабах.

Асортимент тракторів Foton Lovol в нашому магазині тракторів РівнеАгроТех буде складатися на початку з трьох моделей, а саме: Lovol TE-244, Lovol TE-244Cab та Lovol TB-454Cab. Всі три моделі тракторів Lovol будуть оснащені дизельними двигунами з водяним охолодженням, гідропідсилювачем рульового, потужною задньою трьохточковою навіскою, двома гідравлічними насосами, генераторами більшою потужності для країн з холодним кліматом та ще багатьма додатковими опціями. Гарантійний період на трактори Фотон Ловоль складатиме 1 календарний рік*

Обрати необхідний мінітрактор можна буде в залежності від Ваших цілей, задач та обємів роботи. Всі характеристики будуть детально описані по кожній моделі мінітрактора Lovol Foton.

Слід додати, що завод Lovol Heavy Industry CO при збиранні тракторів використовує найсучасніше обладнання, новітні матеріали та запасні частини високої якості. Офіційні моделі тракторів Lovol враховують усі ергономічні та економічні потреби українського споживача. Також слід враховувати той факт, що кабіни тракторів Lovol повністю герметичні і мають якісну систему опалення. Це дозволяє не тільки з комфортом знаходитись в кабіні міні трактору в холодну пору року, а і сберігати тепло в кабіні під час відпочинку тракториста. Ще однією особливістю тракторів Ловоль Фотон є те, що двигуни обовязково оснащені системою перепускового обігріву, яка покращує запуск двигуна в холодний час. Кожен трактор Lovol має стандартну конструкцію задньої трьохточкової навіски, що дозволяє використовувати трактор з усіма видами навісного та причіпного обладнання.

РівнеАгроТех – кращий вибір мінітракторів Lovol в Рівненській області. РівнеАгроТех: м.Рівне, вул.Київська 92-Ж.