Кошик
2 відгуки
Гарячі ціни на міні агро техніку в Рівненській області!Обережно!!!
+380
67
374-56-99
+380
50
374-56-99
УкраїнаРівненська областьРівневул. Київська, буд.92-Ж33027
РівнеАгроТех - трактори та навісне обладнання
Оставить отзыв
Святкуємо 2-гу річницю заснування РівнеАгроТех

Святкуємо 2-гу річницю заснування РівнеАгроТех

Святкуємо 2-гу річницю заснування РівнеАгроТех

Саме 2 грудня 2014 року відбулося офіційне відкриття виставкового майданчика РівнеАгроТех за адресою вул.Київська 92Ж Святкові ціни на мінітрактори, навісне обладнання, мототрактори, мотоблоки та тракторні причіпи.

Рівно 2 роки тому у вівторок 2 грудня 2014 року ми відкрили двері нашого виставкого майданчика з продажу мініагротехніки в м.Рівне за адресою вул.Київська 92-Ж.

Нашими першими експонатами на майданчику стали мінітрактори Донгфенг 24 к.с., Чері 24 к.с. та Сінтай 22 к.с. та декілька одиниць різноманітного навісного обладнання: плуг, культиватор та почвофреза.

Ми почали свою діяльність зовсім з невеликої кількості мінітракторів на майданчику, а вже лише за 2 роки ми пропонуємо найширший асортимент мініагротехніки в регіоні. На нашому майданчику щодня представлено більше 50 одиниць різноманітної техніки: декілька одиниць кожної моделі тракторів Dongfeng, мінітракторів Xingtai, малогабаритних тракторів Jinma, тракторів Zoomlion, мототракторів Булат та навісного обладнання. До усього асортименту міні та мото тракторів ми пропонуємо причіпи вантажопідйомністю 350кг., 500кг., 2000кг.

Дякуємо усім нашим клієнтам, партнерам та Вам конкуренти за наш розвиток і наші результати!

Запрошуємо усіх бажаючих розділити наш святковий настрій та отримати чудові знижки та святкові пропозиції на весь асортимент мініагротехніки.

Ми завжди раді Вам. Чекаємо на нашому виставковому майданчику за адресою вул.Київська 92-Ж.

Ваш РівнеАгроТех

🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁

Попередні новини